Септември (Симитли) надигра един от претендентите за влизане във Втора лига Кюстендил

...

Септември и Кюстендил не се победиха в здрав мач

Септември (Симитли) надигра един от кандидатите за влизане във Втора лига Кюстендил (Кюстендил) в мач от 16-ти кръг, който се игра на стадион „ Арена “ - Крупник. Срещата приключи наедно 1:1.

Гостите подведоха след независим пробив на Божидар Янков, след което последва цялостен напън от страна на домакините,на чак в 85-та минута Крум Николов, отбеляза  изравнително попадение за домакините. Отборът на Септември удари греда, пропусна и други положения. Домакините имаха и претенции за неотсъдена дузпа.

През второто полувреме след тежка травма  Росен  Петров от Септември  бе транспортиран до Спешен център Благоевград. В класирането ФК Кюстендил е втори с 30 точки, а Септември е на 6-та позиция с 18 точки.